Voorthuizen Duurzaam is een coöperatie, dus geen bedrijf

Wij zijn een coöperatie van vrijwilligers. Samen zetten we ons in voor een duurzaam Voorthuizen. Wij gaan niet voor de winst maar voor het doel. Alle inkomsten die wij genereren investeren wij in duurzame lokale initiatieven en projecten. Zo laten wij het vliegwiel draaien.

Half juli 2017 is Coöperatie Voorthuizen Duurzaam gestart. De coöperatie wordt gerund door vrijwilligers. Hieronder de samenstelling van het bestuur per 1 juli 2021:

Voorzitter
Jan Overeem, docent veehouderij Aeres MBO Barneveld
voorzitter@voorthuizenduurzaam.nl

Penningmeester
Jan Davelaar, financieel directeur Virbac Barneveld
penningmeester@voorthuizenduurzaam.nl

Secretaris
Karien de Bont, 
secretaris@voorthuizenduurzaam.nl

Lid
Steef Vels, biologisch melkveehouder
Steef@voorthuizenduurzaam.nl

Lid
Johan Visser, specialist duurzaamheid en eigenaar Overduurzaam
Johan@voorthuizenduurzaam.nl

Lid
Hans Seijger, Chief Business Development Officer Mitsubishi Logisnext Europe BV
Hans@voorthuizenduurzaam.nl

Lid
Leendert Redert, vestigingsdirecteur Auto Versteeg Buurman
Leendert@voorthuizenduurzaam.nl

Lid
Fabia Hooykaas, werkplekcoach en jobcoach en eigenaar Verhip!
Fabia@voorthuizenduurzaam.nl

Word lid van onze coöperatie

Lid worden van onze coöperatie betekent een steuntje in onze rug en zorgt ervoor dat het vliegwiel kan blijven draaien. Natuurlijk kunnen alle leden mee-investeren en gebruik maken van onze kennis, kunde en tips en dat voor maar € 20,– per jaar. 

Lid worden gaat heel eenvoudig, u stuur een mailtje naar lidworden@voorthuizenduurzaam.nl en het wordt geregeld.

Adres

Coöperatie Voorthuizen Duurzaam
Hoofdstraat 64
3781 AH Voorthuizen